Náš příběh

rodina_grey2Firmu Anteria jsme založili v roce 2006. Už dříve jsme se věnovali vybavování laboratoří a školních tříd.

Rozhodnutí expandovat do vybavení kanceláří jsme učinili brzy po nepříjemné zkušenosti s levným polským nábytkem. Náš syn potřeboval vybavit pokoj a jak se říká, kovářova kobyla chodí bosa. Místo vlastního nábytku na míru nás naše máma potrestala objednáním levného polského nábytku z internetu. Řidič vyložil nekvalitní sériově vyrobený nábytek v krabicích před domem a my ho pak podle polského manuálu, v kterém chyběla každá druhá strana skládali asi dva dny. Zkušenost s tímto nábytkem pro nás byla přímo odstrašující, takže jsme se zařekli dodávat nábytek, s kterým naši zákazníci nebudou mít žádné starosti. A tak jsme začali s pořádnou „nábytkovou výchovou“.

Vytvořili jsme internetový obchod aby lidé vše mohli objednat z pohodlí svého domova či kanceláře. K nábytku jsme přidali služby jako montáž včetně vynesení do patra, dopravu a úklid místa montáže. A aby to bylo opravdu bez starostí řekli jsme si že, vše si budeme zajišťovat vlastními zaměstnanci. Již léta se snažíme lidem poskytovat úplný servis a vytvářet zdravé pracovní prostředí.

Dnes máme za sebou mnoho úspěšných projektů a v kancelářích dodaných naší společností pracuje nespočet spokojených lidí. Veškeré projekty realizujeme od A do Z sami.

 

Co pro nás znamená nábytek bez starostí?

Máte rádi, když se stůl kývá, záda skříně se rozklíží, nebo když židle začne vrzat? My ne. Každý kus našeho nábytku děláme poctivě z kvalitního a hygienicky certifikovaného materiálu.

U nábytku nám nejde jen o vzhled, ale i funkčnost. (Např. všechny okraje našeho nábytku jsou pokryté 2mm silnou ABS hranou, která podstatně zvýší odolnost.)

Naše vize je nést odpovědnost za vaši investici do našeho nábytku. U nás vždy dopředu víte za co platíte a garantujeme vám 5 let záruku. Dopravu i montáž máte zcela v ceně. Montáží rozumějte, že vám nábytek dopravíme přesně tam, kde v budově potřebujete, ustavíme ho, a vše po sobe uklidíme.

Když se nám podaří vytvořit příjemné pracovní prostředí, je to pro nás další motivace v naší práci pokračovat a dělat ji tak, jak nejlépe dovedeme.