Přírodovědecká fakulta UK – Praha

Těchto pět laboratoří jsme dodávali na katedru parazitologie. Dodávka byla včetně laboratorních přístrojů a digestoří. Velký důraz byl kladen na pracovní povrchy, které jsou z vysokotlakého laminátu, který umí odolat, jak chemickým, tak i fyzickým vlivům.

 

1. lékařská fakulta UK – Praha

Čeští vědci 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze začali využívat unikátní přístroj zobrazující buňky, na světě jsou zatím jen tři přístroje. My jsme těmto českým vědcům dodali laboratorní nábytek do šesti laboratoří. Byl použit umělý kámen a odolné pracovní povrchy.

SOTIO a. s.

SOTIO a. s. je biotechnologická společnost vyvíjející nové léčivé přípravky zaměřené na léčbu nádorových a autoimunitních onemocnění. Jsme jediným dodavatelem laboratorního vybavení. Pro firmu SOTIO jsme připravili 3D návrh vizualizace a následně jsme dodali laboratorní nábytek. Stoly jsou vybavené nástavci s policí a zásuvkami. Byl kladen velký důraz na kvalitu materiálu, byl použit speciální kámen durcon z epoxidové pryskyřice.

     

 

 

Sellier & Bellot a. s.

Obchodní společnost Sellier & Bellot a. s. tradičně zaujímá klíčovou pozici v české muniční výrobě a řadí se tak mezi nejstarší strojírenské firmy v České republice. My jsme pro ně vybavili laboratoř – chemická zkušebna digestořemi, oboustrannými stoly. Upravili jsme prostupy na odtah.